Tr - En

Hakkımızda

 


/resimler/fersac.com/aluminyum-rulo100.jpg

 

1976 yılında EMİN TİCARET KOLLEKTİF ŞİRKETİ olarak iş yaşamına adım atan ve  1982 yılında EMİN METALURJİ LTD. ŞTİ. olarak isim değiştiren şirketimiz; 1987 yılında ise FERSAC DEMİR SAC TİCARET ve SANAYİ LTD. ŞTİ. olarak bugünkü adıyla, demir ve çelik endüstrisine hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Her geçen gün tecrübelerimize tecrübe kattığımız iş yaşamımızda birinci önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

 

 

Firmamız değerli iş ortakları ile bugüne kadar paylaştığı gerek teknik gerekse malzeme ve fiyat bilgilerini tüm şeffaflığı ile paylaşmaya devam edecektir.

 

Zira güven teşkil etmek firmamızın vazgeçilmezidir.

 

 

Hammadde, yarı mamül ve mamül olarak temin ettiğimiz malzemeler; ihtiyacınız doğrultusunda rulo, levha, paket, boy kesilmiş, dilinmiş ve giyotin makas ile ölçülendirilmiş olarak tarafınıza teslim edilmektedir.

 

 

 

Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek en önemli gayemizdir.

 

Bu hedefle 2007 yılının Mayıs ayında kurulumu gerçekleştirilmiş olan tam otomatik CNC kontrollü 20mm x 4100mm Giyotin Makasımız ve yine tam otomatik CNC kontrollü 30mm x 4100mm kapasiteli Abkant Presimizle  hizmetlerimiz devam etmektedir.

 

Sürekli gelişim içinde olan firmamız 2009 yılında bünyesine kattığı Tam Otomatik Punch ve Lazer Kesim cihazları ile makine parkını geliştirerek hizmetlerine devam etmektedir.

 

 

  

E-Ticaret
Sayfa Başı